Pa je pod streho!

MEPI bronasti zmagovalci so od štarta, 2. 6. 2017, pa do cilja, 3. 6. 2017, prehodili 26 km, ki so jih načrtovali in še nekaj zraven, ki jih niso načrtovali… Prvi dan so bili zagreti za hojo še dolgo po predvidenem času prihoda na prostor za taborjenje. Težki nahrbtniki, utrujenost, dolga pot, nepoznani kraji in vročina so od njih zahtevali kar veliko mero zbranosti, napora, moči in trme. V skupini Domžalskih muckov je vsak od članov prispeval tisto, kar najbolje zna, naj bo to empatija, humor, moč, vodenje, mirnost, pozitivna trma, solidarnost… Poslušali in upoštevali so drug na drugega, si pomagali, se tudi skregali, če je bilo potrebno, se umirili, izbrali prave rešitve, odgovorno ukrepali in skupaj premagali vse ovire in probleme na poti. Precej dobro so spoznali sami sebe, svoje reakcije v kritičnih situacijah, kar je odlična popotnica za življenje. Zmogli so MEPI odpravo z vsemi ovirami in težavami! Je sploh kaj, česar ne bi zmogli?

(Skupno 174 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost