Skupnost učencev in šolski parlament

Šolska skupnost učencev (ŠSU) spremlja in koordinira aktivnosti učencev na šoli – predstavniki oddelkov razpravljajo o življenju na šoli, oddelčnih problemih, načrtujejo različne akcije in ukrepe. Sklepe posredujejo oddelčnim skupnostim.

Avtorica: Neža Drenovec

Dokument: ŠOLSKA SKUPNOST UČENCEV (ŠSU) IN PROGRAM SKUPNOSTI UČENCEV ŠOLE ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021.pdf

Šolski parlament razpravlja na določeno temo v sodelovanju z ZPM (Zveza prijateljev mladine). V redni program ga vključujemo kot obliko vzgoje za demokracijo in je prostor za javno izražanje otroških mnenj in vprašanj, ki zadevajo odraščanje in vključevanje v življenjsko okolje.
V letošnjem šolskem letu je tema otroškega parlamenta Odgovor je pogovor.otroski parlament.thumb

Aktivnosti v šolskem letu 2018/19:

Aktivnosti v šolskem letu 2017/18:

Aktivnosti v šolskem letu 2015/16:

Aktivnosti v šolskem letu 2014/15:

Aktivnosti v šolskem letu 2013/14:

(Skupno 5.015 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost