Select Page

Prva prijava z AAI računom v spletne učilnice

Domžale, 30. 9. 2020

Spoštovani starši in učenci,

v tem šolskem letu bo za uporabo spletnih učilnic potrebna prijava z AAI računom.

Vpisne podatke za AAI račun ste pridobili zraven dopisa. Poleg teh ste pridobili tudi vpisne podatke za elektronske naslove učencev. Ti se bodo uporabljali za komunikacijo med učenci in učitelji. Prosimo vas da opravite prvo prijavo v AAI račun in spletno učilnico s prijavnimi podatki za AAI račun (SIO.MDM AAIPRIJAVA). Tako zagotovite, da ste v sistemu AAI in spletnih učilnicah vidni. Po tem koraku pa vas bodo učitelji lahko dodali v spletne učilnice.

Rok prijave je do 9. oktobra 2020

Na spletni strani OŠ Domžale pod zavihkom E-šola najdete povezavo do navodil za prvo prijavo z AAI računom v spletne učilnice, kot tudi ta dopis. Povezava do navodil: http://os-domzale.splet.arnes.si/files/2020/09/Navodila-Prijava-z-AAI-racunom.pdf

Prosimo vas, da prvo prijavo izvedete po zgoraj omenjenih navodilih.

Lepo pozdravljeni,

IT podpora, OŠ Domžale

(Skupno 4.906 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost