Obvestila in dogodki na PŠ Ihan.

Glej tudi obvestila in dogodke na glavni spletni strani.

Prijave za Angleški jezikovni tabor so odprte

Rok za prijavo je 25. 4. 2024 Prijavnice za učence in družine gostiteljice ter dodatne informacije najdete v priponki. Osnovne informacije o taboru. Prijavnica za učence. Prijavnica za družine gostiteljice. V želji po izvedbi še enega uspešnega tabora vas lepo...

več...
MEPI – Kočevje poročilo

MEPI – Kočevje poročilo

V četrtek, 21. 3., smo se z vlakom odpravili na MEPI tabor in mini odpravo v Kočevje. Pot je bila dolga, a vseeno zabavna. Ko smo prišli na naš cilj, hostel Bearlog, smo se nastanili in začeli pripravljati večerjo. Vso hrano smo si prinesli sami. Po večerji smo se...

več...
Kulturni dan 8. razreda, 22. marec 2024

Kulturni dan 8. razreda, 22. marec 2024

V petek, 22. 3., smo se z učenci 8. razreda odpravili v Ljubljano na kratek kulturni potep. Najprej smo obiskali Ljubljanski grad, kjer so nas s programom poimenovanim »Časovni stroj« male igralske ekipe popeljale skozi šest prelomnih obdobij, ki so zaznamovala...

več...
Prireditev Pokaži, kaj znaš

Prireditev Pokaži, kaj znaš

Na prvi pomladni dan smo med podaljšanim bivanjem na PŠ Ihan izvedli prireditev Pokaži, kaj znaš. Na njej so učenci predstavili, kar so pripravili med urami OPB. Med pripravami so se povezali in sodelovali, nato v skupini ali samostojno pokazali svojim sošolcem,...

več...

Nove knjige v šolski knjižnici

V mesecu juliju in avgustu smo iz sredstev šolskega sklada nakupili naslednje knjige, ki vas že čakajo v knjižnicah matične in podružnične šole: Prva triada – iz jubilejne zbirke Čebelica JURCA, Branka: Snežaki v vrtcu V pravljici priznane slovenske avtorice Branke...

več...

Vozni red kombija v šolskem letu 2023-24

ODHODI ZJUTRAJ PRVA VOŽNJA: 6.55 SELO (TERMIT)7.05 GOROPEČE7.07 ŽABJE7.12 DOBOVLJE7.15 BRDO7.17 GORIČICA ODHODI ZJUTRAJ DRUGA VOŽNJA: 7.40 GOROPEČE7.42 ŽABJE7.47 DOBOVLJE7.50 BRDO7.52 GORIČICA8.05 SELO ODHODI DOMOV (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM...

več...
(Skupno 44.662 obiskov, današnjih obiskov 13)
Dostopnost