V petek in soboto, 23. in 24. novembra, smo na OŠ Domžale imeli debatni tabor, kjer smo ob odlični hrani učencev, ki obiskujejo SPH razvijali in nadgrajevali naše debaterske sposobnosti. Obiskovali so nas odlični govorci, med katerimi je bil tudi Miha Andrić, odličen debater in vodja več srednješolskih debatnih klubov.

Bivši učenci naše šole, ki so bili že v osnovni šoli odlični debaterji, so za nas pripravili debato na debatno trditev »Strah pred neznanim opravičuje izključevanje«. Debata je bila izredno zanimiva, pokazali so veliko retoričnih sposobnosti in veščin javnega nastopanja.

Po večerji smo imeli še različne dejavnosti, kot so medsebojno druženje, igranje igric, gledanje filmov in šport.

Delavnicam je sledilo spanje v učilnicah.

Skratka, tabor je bil odlično organiziran, za kar gre zahvala naši mentorici in vodjem delavnic.

Udeležbo priporočam prav vsem, ne glede na njihovo debatersko znanje in izkušnje, saj vam lahko zagotovim, da se boste veliko naučili in se tudi odlično zabavali.

Pia Frelih, 9. b

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost