V petek, 22. 4. 2016, je na naši šoli potekala druga izmenjevalnica knjig. Prvič pa je potekala tudi na PŠ Ihan.

Učenci od 1. do 9. razreda so v preteklem tednu pridno nosili knjige, ki so jih že prebrali, se jih naveličali ali prerasli, v pisarno svetovalne službe. Tam so v zameno za knjigo dobili KNJIGOBON. Te knjigobone so v petek, 22. 4., zamenjali za knjige. Izmenjevalnica je potekala v šolski avli, kjer so bile knjige razstavljene po mizah, da so si jih učenci pred menjavo lahko temeljito ogledali in prelistali.

Veseli nas, da je bil odziv dober, saj smo na matični šoli izmenjali preko 200 knjig, na podružnični pa preko 100. Ob prevzemu »novih« knjig smo videli kar nekaj zadovoljnih obrazov.

Vsem sodelujočim želimo prijetno branje, ostale pa pozivamo k sodelovanju prihodnje leto.

mentorice SUŠ:

Petra Zupančič, Jasna Zorenč in Tjaša Kolenc

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost