Ogledali smo si proizvodnjo v Steklarni Rogaška v Rogaški Slatini (zgodovina proizvodnje stekla, vrste stekla, steklopihaštvo in oblikovanje stekla, sestavine stekla, ogled kristalnega stekla in brušenje).

Obiskali smo  Kozmetiko v Afrodita v Rogaški Slatini. Seznanili smo se s  sestavinami kozmetičnih pripomočkov. Prikazali so nam glavne postopke pri negi mladostniške kože.

Obiskali smo Muzej krapinskega neandertalca. Ogledali smo si film v katerem je prikazano življenje krapinskih neandertalcev ter videoinštalacijo o Velikem poku.

Vstopili smo v časovni stroj, ki ga na tleh grafično prikazujejo geološka obdobja in razvoj živih bitij v posameznem obdobju. Poseben poudarek je bil dan na razvoju človeka ter značilnosti neandertalcev.

 

(Skupno 419 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost