Tisti, ki smo prebrali knjige za bralno značko, smo bili nagrajeni z nočjo v knjižnici. Polni pričakovanj smo odhiteli v šolo, kjer smo se zbrali in odšli na kratek sprehod. Po sprehodu smo igrali na klopi pred šolo na kitaro in peli ter plesali, saj smo izkoristili lepo vreme. Nato  smo šli v telovadnico po blazine in se namestili v učilnico, kjer smo si pripravili spalne vreče. Da pa ne bi ostali lačni, smo si spekli palačinke. Po odličnih palačinkah smo odšli v knjižnico in se igrali razne igre ter se spoznavali. Okoli 22. Ure smo se igrali Monopoli, nekateri pa so si pripovedovali razne zgodbe. Potem pa smo s etudi malo pozabavali in poigrali. Ura je odbila polnoč in knjižničar nam je pripovedoval zgodbe za lahko noč. Nato smo »mirno« zaspali.

                                                                                                           Bralni značkarji in mentorji

Noč v knjižnici

Osemnajst knjižnih moljev je dobilo čudovito darilo.

V knjižnici smo noč prespali ,

da bi skupaj knjige brali, se igrali, klepetali.

Od sladkarij pridobili smo tudi kalorije in uganjali vragolije.

Zunaj je temna noč bila, a pri nas pravljica.

Noč prebedeli smo vsi mladi,

učitelji pa so najbrž skrivaj poslušali,

namesto da bi spali in celo 2x vstali.

V jutru zgodaj smo vstali,

kosmiče z mlekom pozajtrkovali,

malo se igrali, potem pa pesem napisali.

Še naprej knjige bomo z veseljem brali

in s tem osebno napredovali,

saj bomo v življenju več znali.

                                                 Knjižni molji

(Skupno 233 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost