V soboto, 17. 11. 2018, so se debaterji naše šole udeležili debatnega turnirja na OŠ Žirovnica. Turnirja se je udeležilo 28 ekip.

»Sodelovanje na volitvah bi moralo biti obvezno.« je bila trditev, na katero so udeleženci debatirali na 2. osnovnošolskem debatnem turnirju v letošnjem šolskem letu. Našo šolo sta zastopali ekipi: Blondinke, ki jo sestavljajo Zarja Lapanje, Emina Vukalić in Ajda Vodnjov in ekipa AML, ki jo sestavljajo Mark Gedrih, Lev Glumac in Matic Gorenc. Naši debaterji so dosegli lep ekipni in posamični uspeh. Ekipa Blondinke so osvojile 2. mesto, ekipa AML pa 9. mesto. 2. Ajda Vodnjov je bila 2. najboljša govorka  turnirja, Emina Vukalić  je  bila  9., 11. mesto je zasedel Matic Gorenc, 12. Zarja Lapanje, 14. Lev Glumac in Mark Gedrih 7. do 13. mesto med začetniki.

Našim debaterjem čestitamo za odlične rezultate.

 

(Skupno 651 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost