Sončno soboto smo letos namenili predstavitvi nevladnih organizacij. Obiskala so  nas društva iz Domžal in okolice: ŠD Tigers, ŠAD Mavrica, Društvo Parada ponosa, Zavod 1 2 3, Plesna šola Bolero, Društvo Leteča želva, Radio klub Domžale, Plesni klub Impuz, Čebelarsko društvo Domžale, Karate klub Domžale, ŽNK Radomlje, ŠD Sovice, Plesni klub Miki, Lutra, KK Helios, Taborniki.

Vsakemu oddelku se je predstavilo pet izmed naštetih organizacij.

Rdeča nit dneva je bil šport, popestren s tehničnimi in naravovarstvenimi vsebinami.

Idej, kako preživeti prosti čas, ni manjkalo. Nekaj utrinkov aktivnega sodelovanja in  dogajanja na delavnicah si lahko pogledate na spodnji povezavi.

Vsem sodelujočim organizacijam in društvom se iskreno zahvaljujemo za kvalitetno izvedene delavnice.

 

(Skupno 178 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost