Na prvi pomladni dan smo med podaljšanim bivanjem na PŠ Ihan izvedli prireditev Pokaži, kaj znaš. Na njej so učenci predstavili, kar so pripravili med urami OPB. Med pripravami so se povezali in sodelovali, nato v skupini ali samostojno pokazali svojim sošolcem, drugim skupinam in učiteljem, kaj so se naučili oz. kaj znajo in s čim se ukvarjajo. Odziv učencev je bil velik, pripravili so kar 13 raznovrstnih nastopov in se predstavili s plesom, petjem, lokostrelstvom, predstavitvijo I robota 530, stripom, igranjem na instrumente in pripovedovanjem smešnic. Povezovalka prireditve je zaključila s: Hvala vsem nastopajočim za pogum. Sama pa dodajam: Hvala, da ste gledalcem s svojimi nastopi polepšali dan.

Več pa naj povedo slike.

Zapisala Angelina Bolta

Objava bo prestavljena v arhiv dne: četrtek 25 aprila, 2024

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost