Ob koncu šolskega leta sta odlični učenki in glasbenici Ajda Kričaj in Kika Szomi Kralj združili moči in pripravili glasbeno poslastico v obliki skupnega recitala v Dvorani Acija Bertonclja GŠ Domžale. Dogodka, ki ga je zanetilo iskreno prijateljstvo in ljubezen do glasbe, ni zapustil nihče ravnodušen. Prav nasprotno, publika je dekleti nagradila z navdušenim aplavzom, vsako posebej ter obe skupaj. Za konec sta mladi glasbenici zaigrali še skupni duet – Valček, skladatelja Šostakoviča. Da ne bi preveč počivali na lovorikah pa sta svoj skupni program predstavili že takoj naslednji večer na velikem odru kulturnega doma v Mengšu, na slavnostni akademiji Občine Mengeš.

Ogled recitala:

https://domzalec.si/skupni-recital-flavtistke-ajde-kricaj-in-klarinetistke-kike-szomi-kralj/

(Skupno 721 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost