V četrtek, 1. septembra, smo na OŠ Domžale pripravili prireditev ob sprejemu prvošolcev. Prvošolce in njihove starše sta pozdravila g. ravnatelj Uroš Govc in ga. podžupanja Jana Miklavčič. Pripravili smo jim kratek kulturni program.

Lanskoletni učenci 1. c razreda so se pod vodstvom Angeline Bolta in Lili Jaševec naučili igrico Luna gre na pot, sledila je plesno-navijaška točka Petje in Neli, ki sta članici plesno-navijaške skupine Mini sovice. Po koncu prireditve so učiteljice prvih razredov prvošolce pospremile v njihove učilnice,  pomočnica Mateja Chvatal pa je spregovorila staršem. Prvošolci so bili navdušeni nad lepim sprejemom. Pogumno in polni pričakovanj so odkorakali v učilnice.

Znanje prihaja skozi vsa vrata, le odpreti jih je treba. Naj bodo vrata znanja v tem šolskem letu vsem na stežaj odprta.

Mateja Chvatal

 

(Skupno 837 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost