V soboto, 21. 1. 2017, so se debaterji naše šole udeležili debatnega turnirja na OŠ Ivana Roba v Šempetru pri Gorici. Udeležba na turnirju je bila zelo dobra, debatiralo je 34 ekip oziroma 102 govorca.

“Postavljanje pravil je najpomembnejša naloga staršev, ko otroci odraščajo.« je bila trditev, na katero so udeleženci debatirali na 4. osnovnošolskem debatnem turnirju v letošnjem šolskem letu. Našo šolo so zastopale štiri ekipe: Victoria’s secret, ki jo sestavljajo Ana Gnidovec, Nina Salkič in Hana Glumac, ekipa Smeškoti v sestavi Emina Vukalić, Zala Kodre in Ajda Vodnjov, ekipa Koruzno zrno v sestavi Val Milek, Nik Milek in Jakob Žvab ter ekipa Fensi šmensi v sestavi Zarja Lapanje, Adriana Čehič Limoni in Maša Iskra. Naši debaterji so dosegli velik ekipni in posamični uspeh. Ekipa Victoria’s secret je  osvojila 1. mesto, ekipa Smeškoti pa 8 mesto. Hana Glumac je bila  najboljša govorka turnirja, Nina Salkič 9. in Ajda Vodnjov 11. govorka turnirja.

Vsem debaterkam in debaterjem čestitamo.

Mentorica: Mira Marinšek

(Skupno 846 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost